ضریب md5 در بازی انفجار چیست؟

ذخیرهذخیرهحذف شده 10
پیشنهاد امتیاز+8
پیشنهاد امتیاز+8

در واقع باید این گونه بگوییم که شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن و تنها با با تکمیل اطلاعات خود در مورد این کد به امنیت بالای بازی انفجار پی ببرید. این موضوع به آموزش محاسبه ضریب بازی انفجار اشاره دارد که بدون شک یکی از مهم ترین موضوعات مورد توجه کاربران این بازی می باشد. شما اگر به بخش تاریخچه بازی توجه داشته باشید می توانید به خوبی هر چه تمام شاهد چندین ستون باشد که ضریب هر دست بازی را در دسترس شما قرار می دهند.

در بین این ستون ها دو مورد از آن ها کمی عجیب به نطر می رسند که خب تحت عنوان کد hash و md5 قرار گرفته اند.

پس بگذارید این گونه شروع کنیم که این ضریب که شامل اعدادی نامفهوم می باشد چیست و چرا بازی آن را در دسترس قرار داده است.

md5 یا hash بازی انفجار

بسیاری از کاربران بر این باور می باشند که با آموزش بازی انفجار می توانند به هک کردن آن هم دسترسی درستی داشته باشند. این یعنی داشتن ضریب بازی قبل رو شدن آن!

که خب بدون شک چنین چیزی واقعیت ندارد و خود بازی هم برای جلوگیری از این موارد حاشیه ای به برقراری کد hash و md5 گرفته است. در واقع md5 کدی رمز گذاری شده از ضریب بازی انفجار می باشد که با شروع بازی در دسترس شما قرار می گیرد!

این روال برای هر دست از بازی اتفاق می افتد و تا به حال فقط پاورکرش توانسته با استفاده از متد ها و روش های الگویابی ضریب بازی بعد را بدست اورد. در ادامه برای محاسبه ضریب md5 توضیحات دقیق تری را در دسترس شما قرار می دهیم.